Liev Schreiber

Isaac Liev Schreiber

7,5
19 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liev Schreiber

Mimo iż jestem facetem i do tego hetero, musze przyznać że ten facet jako jeden z niewielu aktorów (może obok Toma Hardy'ego) jest dla mnie po prostu ideałem męstwa. Nie ma co oszukiwać, wygląda po prostu świetnie i tylko pozazdrościć mu takiej urody oraz budowy ciała. Takiemu to nikt nie podskoczy, pewnie łatwo mu dzięki temu w życiu. Do tego ma takie świetne spojrzenie jak zmarszczy brwi , nie wiem czy ktoś z was to zauważył ? Spodziewam się że mój komentarz może się spotkać z głupimi komentarzami i hejtem, jednak to tylko moja obserwacja i chciałem się nią podzielić.

Robson293

męstwo = odwaga, dzielność, bohaterswo, heroizm

To, co napisałeś sugeruje bardziej, że Liev jest dla Ciebie ideałem męskości.
Polecam słownik synonimów.

gunia5

Od kiedy to wyglad decyduje o meskosci?

aplauz

Tobie również polecam słownik synonimów, wtedy zrozumiesz o co chodzi.

gunia5

Myślę, że autorowi chodziło o to, że aktor jest męski. I źle sobie odmienił ;)

gunia5

Hehe, zgadzam sie, ale Tobie tez potrzebny jest slownik wyrazow obcych;) Pozdrawiam

gunia5

brawo, cieszę sie, że to napisałaś, bo ludzie używają słów nie rozumiejąc ich treści.

Robson293


Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Robson293

Nie rozumiem dlaczego wielu facetów pisząc podobne komentarze, poprzedza je tekstem "jestem hetero, ale...". Co ma stwierdzenie czyjejś atrakcyjności do orientacji seksualnej? Ja nie mam problemu z powiedzeniem, że np. Angelina Jolie w swoich wcześniejszych filmach (np. Hakerzy) była mega sexy. Co do Twojego komentarza, zgadzam się. Jest uosobieniem męskości ;)

Iranka

Naprawdę nie rozumiesz? Nie udawaj.

Iranka

Porównywanie do tego sytuacji z kobietami jest śmieszne.

Mowiacy_do_reki

Jest śmieszne bo??? Może jakiś argument? Cokolwiek do czego można się odnieść?

Iranka

Myślę, że nie potrzeba podawać argumentu, bo jest to oczywiste. Pytanie o argument jest śmieszne.
To wytłumacz mi, dlaczego jak kobieta oskarży o faceta o gwałt, to natychmiast jest napiętnowany, a jak facet oskarżyłby kobietę o gwałt, to zostanie wyśmiany. Wystarczy czy dalej będziesz udawała, że społeczeństwa traktuje na równi obie płcie?

Iranka

Kobiety z natury są biseksualne, widziałaś kiedykolwiek by facet nie gej oceniał innego faceta mówiąc komuś że ten jest sexy? Nie bo to nienaturalne, kobiety na każdym kroku mówią o innych że są sexy.

Zajcevv

Co ty chrzanisz?

Robson293

A dla mnie nie. Również Hardy.
Dla mnie Mel Gibson, Clive Owen, Bruce Willis z początku lat 90., Rufus Sewell, Jason Isaacs czy Hugh Jackman. Ale np. też nie Johnny Depp. Will Smith tak, ale Leopardo DiKarpio już nie. Ale obaj geje, to się nie liczą. Keanu Reeves tak, ale znowu gej.

Mowiacy_do_reki

Nie wiem skąd te informację o gejach masz ? Keanu Reeves gejem? Pierwsze co słyszę...

Robson293

Widocznie mało szperasz, czytasz. Informacji jest mnóstwo, trzeba szukać. Zależy, czy wierzysz.
O Kevinie Spacey też mówiono od wielu lat, że jest gejem, ale większość ludzi kwitowała to stwierdzeniem, że to takie plotki pismaków, a jednak. Szczególnie, że tutaj było jedno konkretne zdjęcie.
Dzisiaj wszystkim wydaje się, że od zawsze Spacey był gejem. I już nie pamiętają jak w to nie wierzyli.
Marlon Brando i James Dean to co? Richard Chamberlain też był naczelnym amantem, dopóki nie dokonał coming outu. Rock Hudson?

Robson293

Ja jestem facetem i to do tego homo i mógłbym wyjść za niego za mąż. Piekny

Robson293

Facet jak facet. Większość mężczyzn (tak jak kobiet) wygląda dobrze, jeśli nie ma jakichś widocznych ułomności (chorób), uprawia sport i dobrze się odżywia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones