Agnieszka Kunikowska

8,2
9 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Kunikowska

no proszę, w całej karierze użyczyła tylko swojego głosu, jakiś lęk przed aktorstwem czy nikomu się jeszcze jej nie widziało mieć ją w obsadzie filmu?

użytkownik usunięty
Conrad_3

Nie. Jej zawód to nie aktorstwo, ale użycznie głosu. I tyle.

No właśnie, szkoda, że Jej zawód to użyczanie głosu, a nie aktorstwo, bo, jak mi się zdaje - obejrzenie osoby, wraz z ciepłym głosem mogłoby być miłym zaskoczeniem, cóż, szkoda ;)

A tobie sie wydaje, ze kazdy moze"uzyczac glosu"? Aktorzy robią to najlepiej, czego przykładem jest własnie p. Agnieszka.Mnie skóra cierpnie, jak do rol dubbingowych angazuje sie ludzi tylko dlatego,ze są znani, patrz Doda. Poza tym gdzie jest powiedziane,ze aktor to tylko ten kto ggra w filmie. Moze p. A. K. wystepuje w teatrze, a ze jej twarz nie jest znana, to co?
Przy okazji,pozdrawiam , jestem fanką Pani talentu!
Zośka

libra0

> A tobie sie wydaje, ze kazdy moze"uzyczac glosu"?
Nie, nic takiego nie miałem na myśli. Chodziło mi jedynie o to, że oprócz przemiłego głosu, z przyjemnością zobaczyłbym tę Panią 'w całej krasie' [bez skojarzeń proszę ;)]. Nie mówiłem i nie mówię, że użyczać głos może każdy - i całe szczęscie zresztą :)

Conrad_3

np. w Japonii jest zawód, ktory sie tylko zajmuje użyczaniem głosu - seiyuu, oni nie graja, tylko cwicza swoj glos i go uzyczaja w filmach, bajkach, anime

Conrad_3

A może po prostu gra w teatrze? Żadne z was o tym nie pomyślało? W Polsce jest wielu aktorów, którzy grają tylko w sztukach teatralnych, a ta pani może trudni się jeszcze podkładaniem głosów w różnych serialach czy filmach animowanych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones