PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792032}
4,2 412
ocen
4,2 10 1 412
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

Największy plus tej produkcji to z pewnością napięcie, które towarzyszy widzowi do finału. Trudno przewidzieć zakończenie i mieć co do tego pewność nawet w ostatnich minutach.

Efekty graficzne nie odpychają.

Reszta? Mniejsze i większe minusy. Dla mnie największą wadą była muzyka, którą wybierał ktoś nie mający prawdopodobnie pojęcia o czym będzie ten film. Bardzo skutecznie niszczy klimat w kilku ważniejszych scenach, a wręcz usuwa z nich wszelkie emocje. Niweczy wysiłek aktora.

Film chciał uszczknąć nieco ze sukcesu "Grawitacji". Zdecydowanie tutaj zawiódł. Nie ma dobrych dialogów na które warkotałoby zwrócić uwagę. Scen chwytających za serce kwestią i sposobem jej wypowiedzenia.

Jedynie dla wielkich wielbicieli Trevora. Sam natrafiłem na to dzieło przypadkiem i obejrzałem je jedynie z ciekawości.

ocenił(a) film na 8
Martin von Carstein

zależy czego oczekiwałeś i co dostałeś. Ja nic nie oczekiwałem i dostałem dobrą odsłonę https://www.filmweb.pl/film/Pogrzebany-2010-531431
A że lubię kosmos/ sf to tym bardziej jestem zadowolony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones