PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10251}

Mistrz

The Champ
7,3 1 604
oceny
7,3 10 1 1604
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Film wzruszający,piękny o prawdziwych uczuciach.Młodzi rodzice czy wasze dzieci was tak kochają ? Wszystki wrażliwym P O L E C A M !!!!

r_warpachowski

Teraz dzieci wychowuje żłobek ,przedszkole , opiekunki i telewizja , nie ma takiej więzi jak kiedyś .

ocenił(a) film na 10
r_warpachowski

Kolejny raz obejrzałam ten film i kolejny raz płaczę. Niesamowity talent aktorski małego chłopca. Jak można tak wspaniale zagrać? Oskara był mu dała za tą rolę. Tak wspaniale odegrać głębokie uczucie jakim jest miłość do ojca to naprawdę prawdziwa sztuka.

ocenił(a) film na 8
Lady Marianne

Rzadko płaczę na filmach, ale po śmierci "Mistrza" nie mogłem powstrzymać łez.

theodorebagwell3

Dzięki za zepsucie filmu.

ocenił(a) film na 9
r_warpachowski

kochaja... jesli rodzice odpowiednio kochaja, to dzieci odwdzieczaja ta milosc po milion razy bardziej :)

r_warpachowski

Oj kochają. Tylko że nie rodziców, ale pieniądze, tablety, smartfony, klocki LEGO, a ostatnio świeżaki z Biedronki

ocenił(a) film na 10
CorporalHicks

Zgadza się. A u mnie na osiedlu dzieci już zanikły. Są za to stada bachorów latających ze smartfonami i wrzeszczących jakby je ktoś obdzierał ze skóry - oczywiście bez powodu. Sama radość - takie potomstwo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones