PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10251}

Mistrz

The Champ
7,3 1 604
oceny
7,3 10 1 1604
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

I za każdym razem mały "kradnie" moje serce. Doskonale wcielił się w swoją postać. To jest niesamowite, jak dziecko może tak oddać się roli. Piszecie, że film ckliwy, łzawy itd., ale to właśnie dzięki temu chłopcu ten film taki jest. To ten zakochany w ojcu małolat wyciska z nas łzy i nie wiem, czy powinno się traktować to jako zarzut...
Ja osobiście cały film oglądam przez łzy, T.J. jest taki niewinny, szczery, grzeczny, pełen miłości. Cudowne dziecko. Aż trudno uwierzyć, że Rick Schroder nie dostał za tę rolę oscara. Całkowicie przyćmił Voight'a i Dunaway. Jak dla mnie to najlepiej zagrana rola przez dziecko, w ogóle.

Corderosa

Dokładnie tak samo myślę. Film świetnie zrealizowany, same piękne sceny, pełen autentyzmu, przywołuje zarówno szczery uśmiech, jak i łzy i to jest ogromna zaleta filmu. Jeśli ktoś ma serce, to napewno na tym filmie zostanie ono poruszone, trzeba docenić taką siłę doładowania. Film nie jest zbyt ckliwy, ani przekoloryzowany, po prostu wzruszający. Chłopiec jest w stanie zmiękczyć chyba każdego. Oglądałam go poraz drugi z ciocią i też powiedziała, że mały powinien dostać Oscara, ja to wiedziałam już dawno. Gorąco polecam! (oczywiście nie dla tych, którzy nie lubią się wzruszać, za to od filmu wymagają dużo pościgów, strzelanin i seksu)

ocenił(a) film na 10
Corderosa

zgadza się. Jak ktoś oczekuje od sztuki filmowej emocji to jest to odpowiednia pozycja. Niestety aktualne kino amerykańskie jak i niestety europejskie już się wyzbywa tego niezbędnego elementu sztuki aby obraz i dźwięk był tak poskładany aby odbiorca ulegał odpowiednim emocjom. Aktualnie tylko kino azjatycki niesie ze sobą ten element - emocje jak "Pusty dom"-"Bin jip", "Moment to remember"-"Nae meorisokui jiwoogae". Chociaż "Rekonstrukcja"-"Reconstruction" jak na europejskie kino wypada bardzo dobrze.
Ciekawe jak wypada "Mistrz" z '31 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones