PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106416}

Kandydat

The Manchurian Candidate
6,8 24 424
oceny
6,8 10 1 24424
6,3 7
ocen krytyków
Kandydat
powrót do forum filmu Kandydat

niedoceniony

ocenił(a) film na 8

a bardzo dobry

ocenił(a) film na 4
kaczor80

Człowieku, ten film skończy się za 7 minut, jak do cholery możesz już wystawiać ocenę? ...

ocenił(a) film na 8
Kathlar

A dlatego ,że już widziałam ze dwa razy. Dziś tylko przypadkiem zauważyłam, że jest na Polsacie, więc powróciły wspomnienia. A tak w Twoim klimacie, radzę nie rzucać cholerami, skoro kontekstu sytuacji nie znasz, kolego. Wyobraź sobie, czasami się zdarza, że ktoś coś już oglądał....Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
kaczor80

Wybacz, ale dziwnym jest wystawienie oceny akurat 10 minut przed końcem filmu. Poza tym co najmniej 4 osoby wystawiły, nie wiem, może akurat Ty już widziałeś, ale dziwnym by było gdyby 4 pozostałe osoby też... Jeżeli faktycznie widziałeś, to zwracam honor.

ocenił(a) film na 8
Kathlar

Rozumiem ,że może to się wydawać dziwne, jednak Twoja reakcja też jest cokolwiek dziwna. Niepotrzebne emocje. A siedem minut przed końcem wrzuciłam posta, ponieważ pół godziny temu weszłam do domu, a od środka filmów oglądać nie lubię. Nawet jeśli już go widziałam i wiem, o co chodzi.

ocenił(a) film na 4
kaczor80

Rozumiem. W takim razie przepraszam. Po prostu miałem wrażenie, że mam do czynienia z kolejną osobą wystawiającą ocenę przed końcem filmu. A liczyłem na to, że "przyłapując kogoś na gorącym uczynku" może coś zmienię. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones