PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106416}

Kandydat

The Manchurian Candidate
6,8 24 424
oceny
6,8 10 1 24424
6,3 7
ocen krytyków
Kandydat
powrót do forum filmu Kandydat

Cześć! Możecie mi powiedzieć, dlaczego Shaw zabił tego swojego konkurenta na kajaku i jego córkę? On wyszedł z domu (miał chyba jakieś halucynacje czy coś innego) i ich brutalnie udusił.
Kolejną kwestią jest to, że nie rozumiem, dlaczego Marco najpierw celował do prezydenta, a w końcu zabił Shaw'a i jego mamuśkę?
Dlaczego, pomimo tego, że ta babka z FBI go postrzeliła, to później był z nią na plaży?
I czy nie uważacie, że ta scena, jak Streep gładziła syna po brzuchu i włosach na klacie i całuje go mogła świadczyć, że zastąpił on jej męża i to było na granicy kazirodzctwa?


Proszę o pomoc, bo chciałbym dobrze zrozumieć ten film.

wiesz co ja ten film odebralem jako lekko pokretny i przelaczylem a tez
zaczalem ogladac za pozno ale film raczej sam w sobie dosc pokretny ale
tez zuwazylem dziwny stosunek mamuski do tego jej syna , w ogole
eksperymenty robili na tych zolnierzach ponoc to na faktach jest

Zabił swojego konkurenta i jego córkę, Meryl zagrała matkę żądną ambicji i władzy, a to nigdy nie idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem, ich relacje były dziwne

Shaw zabił senatora i jego córkę pod wpływem hipnozy,później sam powiedział,że tego nie pamięta.
Ta babka z FBI,Rosie pomagała Marco rozwikłać zagadkę co się stało z tymi żołnierzami.Oni chyba byli w tym miejscu(na plaży),gdzie przeprowadzali ten eksperyment.

W sumie oglądałam ten film pierwszy raz i nie do końca go zrozumiałam.Też nie mam pojęcia dlaczego Marco zabił Shaw'ów? No i co się stało z tym doktorkiem,co przeprowadzał eksperyment?

ocenił(a) film na 6
Amaelamin

Marco miał skrzelić w odpowiednie miejsce. W tym odpowiednim miejscu miał stanąć prezydent, jednak Shaw zamienił się z nim miejscami. Sądzę ze Shaw chciał umrzeć, a przynajmniej nie chciał by umarł prezydent i chciał by jego matka umarła, by nie robiła więcej zła. Była pokazana wymiana spojrzeń między Marco a Shaw;em, tuż przed strzałem, i myśle ze mozna powiedziec ze ten drugi się lekko uśmiechną (?).

Ogólnie film oceniam między 6 a 7...

ocenił(a) film na 10

Oczywiście, że się w nim zakochała.
I nie odda go nikomu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones